sobota 9. listopadu 2013

9.11

Krásný večer :)
Jak jste se dnes měli ? Já fajn, i když to počasí mě teda dost naštvalo. Celý den mrholilo a byla zima. Brrr. Nic pro mě !
Dnes jsme byli u babičky a jako vždy jsem si od ní dovezla strašně moc věcí. Plno brambor, jablek, mrkve, cibule, taky nově zavařenou červenou řepu, vajíčka a plno knížek. Po dlouhé době jsem zase začala číst a tak mi babička vždycky dává knížky, které stojí za přečtení. Naposledy jsem četla Odpuštění od Danielle Steel. Je to úžasná knížka, ale hrozně smutná a strašně moc jsem u ní nadávala. Je to příběh ženy - Gabrielly, která byla v dětství týraná vlastní matkou a ta ji poté odložila v klášteře. Gabriella se v dospělosti chce stát řeholnicí, ale seznámí se s knězem, se kterým později otěhotní. Kněz jménem Joe neunese vinu a oběsí se. Mezitím Gabriella potratí a musí odejít z kláštera. Vydává se sama do života, ve kterém narazí na mnoho dalších zklamání a těžkých překážek.
Knížka opravdu stojí za to a když čtete to, jak jí matka týrá a bije až do bezvědomí, maté chuť jít a tu matku zabít ! Je to prostě otřesné...
No ale teď zase zpátky do reality :) Dnes jsem poprvé cvičila 2 level 30 day shred a po 10 minutách jsem myslela, že umřu ! :D To chci vidět, jak to docvičím až do konce. Musím !!!
Mějte se hezky :)snídaně: ovesná kaše, banán, goji, arašídové máslo, mandarinka


svačina: lesní smoothie <3

oběd: vývar (pouze nudle,vývar a dva velké kousky mrkve) + u babičky mrož, dva kousky perníku :( - prostě babička no :D


 svačina: jihočeský jogurt borůvka


 večeře: vepřové maso, rýže, zelenina


dezertík: jablko, bluma, odtučněný tvarohdnes jsem si dělala skvělý zázvorový čajík, jelikož mě zase začíná bolet v krku (snad z toho nic nebude ! )
 

tam je ale škaredě ! :D


Dnes jsem dělala své první churros ! Kdo neví co to je - jsou to něco jako španělské koblížky (sice to tak nevypadá) nebo spíše sladké pečivo, které se vyrobí z mouky, soli, cukru, vody a oleje (nic zdravého to není ! :D ). Obvykle se máčejí třeba do čokolády a konzumují se např. na snídani. Jsou obaleny v cukru (já je obalila do skořicového). Velmi populární jsou ve Španělsku, Portugalsku, Latinsko-amerických zemích a i ve Francii či USA.


zde je můj výtvor :D - já jsem udělala takové šneky, ale normálně vypadají churros spíše takhle:U nás doma jsou ve velké oblibě ! (nejvíce u taťky :D )

CVIČENÍ 30 DAY SHRED DAY 11

4 komentáře:

 1. To smoothie vypadá naprosto geniálně, máš super fotky!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Druhý level určitě zvládneš levou zadní. Neboj se toho a vydrž! :))
  Z mrože a dvou kousků perníku určitě nepřibereš, takže v pohodě. ;)
  O churros jsem nikdy neslyšela, ale včera jsem zkoušela kynuté šneky, byli luxusní. Já teda nemám ráda všelijaké smažení na tuku, takže bylo velkým plus, že ty svoje šneky jsem pekla v troubě. :P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc Kriss !
   Snad ne, je těžké odmítnou něco od babičky, ona vždycky všechno vnucuje :D Pro ni je 5 knedlíků málo.
   Wow bude recept ? :) Já taky nerada smažím, ale chtěla jsem to vyzkoušet :)

   Vymazat